Доставка

Доставка товару

Ми співпрацюємо з компанією перевізниками "Нова пошта". Доставляємо будь-які меблі, від стільців до гарнітурів і шаф-купе в будь-який населений 

пункт України (крім частини територій Донецької, Луганської областей і Криму).

Доставка здійснюється транспортною компанією Нова пошта після 100% передоплати.

Також Ви можете скористатися послугою післяплатою від компанії Нова пошта.

В цьому випадку Вам потрібно буде сплатити 10% від вартості товару, а решту грошей заплатити при отриманні, при цьому потрібно буде заплатити Нової Пошти за цю послугу 2% від суми + 20грн.

При відмові клієнта від відправленого післяплатою замовлення 10% передоплати підуть на покриття транспортних витрат з повернення цього замовлення.

При відправці вантажу вагою від 30 кг. він підлягає обрешітці в обов'язковому порядку.


Вартість доставки

Доставка на вантажне відділення Нової пошти - Безкоштовна.

Адресна доставка кур'єром Нової пошти - 200 грн.

Обрештування вантажу вагою від 30 кг. - 200 грн.


Способи доставки

Доставка на відділення Нової Пошти;

Адресна доставка до під'їзду багатоповерхового будинку;

Адресна доставка до воріт приватного будинку, без занесення у двір.


Терміни доставки

Менеджер повідомляє про терміни доставки товару клієнту. При наявності товару на складі доставка займає 2-3 дні.  Якщо потрібна позиція відсутня на складі, менеджер обумовлює необхідні терміни.


Прийом товару покупцем на "Новій Пошті"

Якщо Ви оформили замовлення "післяплатою", то при отриманні замовлення, передайте кур'єру залишок суми (в разі доставки на Вашу адресу), або оплатіть залишок в касу служби доставки (в разі доставки на відділення Нової Пошти).

При отриманні замовлення:

Упевніться у відповідності артикулів і кількості товару,  відносно замовлення

Перевірте, чи не видимих ​​пошкоджень або слідів розтину упаковки товарів

До моменту приймання Вами замовлених товарів від служби доставки, відповідальність за їх цілісність та збереження на 100% несе служба доставки. При виявленні пошкоджень упаковки, що призвели до пошкодження товару, вимагайте у представника служби доставки складання відповідного акту (Акт прийому-передачі).

Ми не зможемо прийняти претензії щодо пошкоджень товару, якщо він вже був прийнятий Вами від служби доставки без претензій.

При адресній доставці замовлення, якщо замовлення габаритний / крихкий, і знаходиться в захисній дерев'яної обрешітки, обов'язково оглядайте отримані товари, знявши обрешітку.

Оскільки кур'єри Нової Пошти не зобов'язані здійснювати розбирання обрешёток, рекомендуємо передбачити даний момент і запастися інструментом для її розкриття (викрутка, пасатижі).

При отриманні замовлення на відділенні Нової Пошти, співробітники відділення зобов'язані допомогти Вам зняти обрешітку для огляду товару. Огляд проводиться тільки в присутності співробітника Нової Пошти.

Без проведення процедури огляду, Ви ризикуєте не помітити можливі механічні пошкодження, отримані при транспортуванні.

ВАЖЛИВО:

У момент отримання замовлення від служби доставки, при виявленні пошкоджень товару, Ви можете відмовитися від отримання замовлення.

В такому випадку, обов'язково складається "Акт прийому-передачі" (бланк надається співробітником Нової Пошти), із зазначенням причин відмови (детально описуються пошкодження). Для прискорення процедури повернення або повторного замовлення, ми просимо Вас обов'язково робити детальні фото пошкоджень і висилати нам на адресу sales@krytimebli.com.ua


Вартість занесення / підйому в квартиру

• При наявності РОБОЧОГО вантажного ліфта вартість підйому замовлення становить від 50 грн. (Ціна залежить від обсягу);

• При відсутності вантажного ліфта, або якщо підйом на ньому з якихось причин неможливий, вартість підйому замовлення становить від 40 грн. за кожен поверх (докладніше уточнюйте у менеджера).


Вартість складання меблів

• Всі меблі доставляються в розібраному вигляді в меблевих пачках, виняток становить М'які меблі - доставляється в зібраному або частково зібраному вигляді.

• Здійснити складання меблів Ви може самостійно. Корпусні меблі забезпечується простою інструкцією по збірці. Важливо пам'ятати, що при самостійній збірці меблів виникають в її ході недоліки або пошкодження, не підлягають усуненню в порядку гарантії.

• Складання меблів - платна послуга, яку Ви можете замовити за додаткову оплату.

• Вартість складання меблів становить 7-10% від суми замовлення (залежить від складності виробу), але не менше 200 грн.

• Навішування ящиків, кріплення полиць до стіни, врізки мийок, підрізування тумб - оплачіваються окремо і не входить у вартість складання меблів.