Стільці кухонні


Усі варіанти - 2 шт
2670.00 грн.



Усі варіанти - 3 шт
2903.00 грн.

Усі варіанти - 1 шт
2903.00 грн.


Усі варіанти - 2 шт
3677.00 грн.
2902.50 грн.



Усі варіанти - 3 шт
3057.00 грн.

Усі варіанти - 1 шт
2283.00 грн.


Усі варіанти - 2 шт
3057.00 грн.



Усі варіанти - 4 шт
3444.00 грн.

Усі варіанти - 1 шт
2516.00 грн.
1509.30 грн.



Усі варіанти - 6 шт
1896.00 грн.
1509.30 грн.



Усі варіанти - 4 шт
1896.00 грн.
1509.30 грн.



Усі варіанти - 10 шт
2129.00 грн.



Усі варіанти - 3 шт
2283.00 грн.


Усі варіанти - 2 шт
2283.00 грн.

Усі варіанти - 1 шт
2670.00 грн.

Збираючись сім'єю або компанією за обіднім столом, хочеться насолоджуватися смачними стравами та приємною бесідою. Якісні кухонні стіл та стільці відіграють не останню роль у створенні комфорту. Тому до вибору потрібно підійти ґрунтовно, продумавши, яким вимогам повинні відповідати меблі. Наприклад, що важливіше, краса, зручність, сучасний дизайн чи пріоритет доступна ціна. Розглянемо значний елемент обідньої групи - стілець.
У чому відмінності
Здавалося б, чим може здивувати простий кухонний стілець? Але величезний вибір моделей від класики до сучасного дизайну вражає уяву. Різноманітність кольорів та матеріалів. Для кухні будь-якого розміру та стилю можна підібрати відповідний варіант. Стільці можна використовувати як елемент декору або залишити виконувати свою безпосередню функцію.
Основні відмінні риси:
● форма та розмір;
● матеріал;
● жорсткість;
● навантаження.
Як зробити правильний вибір
Правильно підібрані за розміром стільці не захаращують кухню та гармонують із кухонним столом. За формою сидіння бувають круглі, квадратні та навіть овальні. Спинка окремо або об'єднана із сидінням. Від форми залежатиме його зручність:
● класична модель зі спинкою дозволить прийняти розслаблену позу та доречна на будь-якій кухні;
● моделі з підлокітниками зручні, гарний варіант для ведення задушевних бесід, але займають більше місця, тому підійдуть для просторої їдальні;
● табурети менш комфортні, але зберігають вільний простір, легко засуваються під стіл. Для компактних квартир потрібний варіант.
У процесі життєдіяльності кухонним стільцям дістається найбільше навантажень. На них сидять, стоять, стрибають. Їх кидають, постійно рухають і переносять. Тому важливо з якого матеріалу буде зроблено стілець, щоб він довго залишався в строю та радував господарів. Для виготовлення використовують матеріали:
● дерев'яні кухонні стільці завжди будуть актуальними, підійдуть для класичного інтер'єру і для дизайнерських стилів. Міцні та довговічні. Виготовляються з різних порід дерева, від цього залежатиме ціна та міцність виробу. Якщо використовувати для частого сидіння, краще вибрати з м'якими вставками на сидіннях і спинці, варіант не підходящий для сімей з маленькими дітьми і тваринами;
● моделі з металу практичні та міцні, найчастіше використовується хромована сталь. Не бояться вологи та підвищених температур. Підійдуть для маленьких кухонь і великих їдалень. Різноманітність форм та оригінальних моделей дозволяє використовувати їх у різних стилях, частіше це хай-тек, мінімалізм. Для оббивки використовується тканина або шкірозамінник, шкіра або екошкіра. Можливе поєднання металу з деревиною;
● пластикові легко переносити, просто мити. Різноманітність кольорів. Наприклад, білі кухонні стільці або із прозорого пластику візуально розвантажують простір. Червоний чи яскраво жовтий внесуть радісні нотки. При великих навантаженнях недовговічні, але доступні за ціною. Для невеликих кухонь слушний варіант.
За твердістю можуть бути м'які або тверді. Тверда поверхня не така зручна, але практична і довговічна. На м'яких кухонних стільцях приємно розслабитись після ситного обіду, але така поверхня з часом може продавлюватись і більше забруднюється.
Підбираючи кухонні сидіння для членів сім'ї, варто врахувати вагову категорію кожного. Модель розрахована на певне навантаження. Щоденні навантаження призведуть до скорочення терміну експлуатації. Максимальна від 90 до 150 кг. Для дітей купують маленькі кухонні стільці.
Поради щодо догляду за кухонними стільцями
Щоб продовжити термін служби стільцям, важливо регулярно утримувати меблі в чистоті та підтримувати цілісність. Використовувати за призначенням та не перевищувати допустиме навантаження. Для захисту можна використовувати знімні чохли.
Для чищення меблів з дерева краще використовувати спеціальні серветки, щоб запобігти вбиранню вологи та жиру. Стілець з м'якою оббивкою бажано пилососити. Пластикові та металеві протирають м'якою ганчіркою, без застосування губок, щоб не подряпати поверхню.
Фото стільців для кухні, характеристики товару можна переглянути на сайті нашого магазину кухонних стільців. Продаж та доставка здійснюється по всій території України. Різноманітність моделей та цін дозволить купити кухонні стільці вашої мрії.